Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tiller, Lars (1924-1994)
Veien 1946

Olje på plate
60x60
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -46

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

?, kat.nr. 2.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 10 000