Tiller, Lars(1924-1994)
Veien 1946
Olje på plate
60x60
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -46
Påtegnet med tittel på baksiden.
?, kat.nr. 2.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
60x60
?, kat.nr. 2.
Vurdering
NOK 10 000