Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Møte II 1971

Litografi, lysmål
38x48
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -71

Nummerert nede t.v.: 133/150. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 8 500