Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Vannkjøring (Hakadal) 1969

Serigrafi, lysmål
41x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -69.

Påtegnet nede t.h.: Serigrafi Prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering