Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Herregård med allé 1997

Akvarell på papir
65x50
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 97

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering