Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Hestehandel 1981

Litografi, lysmål
38x51
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -81

Nummerert nede t.v.: 1/200.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering