Kihle, Harald(1905-1997)
Hestehandel 1981
Litografi, lysmål
38x51
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -81
Nummerert nede t.v.: 1/200.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi, lysmål
38x51
Nummerert nede t.v.: 1/200.
Vurdering