Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Vinterlandskap

Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering