Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Lorentzen, Ida (1951-)
På egne ben

Olje på lerret
160x131
Usignert

Malt i 1994.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1994, kat.nr. 3.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000

LITTERATUR: Ida Lorentzen: "The story of seven paintings", Oslo 1994, avbildet s. 83, med engelsk tittel: Standing On My Own Two Feet.