Christensen, Finn(1920-2009)
Olje på lerret
135x100
Signert nede t.h.: F. Christensen.
Kunstnerforbundet, Oslo 1997, kat.nr. 5.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
135x100
Vurdering
NOK 15 000