Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Christensen, Finn(1920-2009)

Olje på lerret
135x100
Signert nede t.h.: F. Christensen.

Kunstnerforbundet, Oslo 1997, kat.nr. 5.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000