Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Christensen, Finn (1920-2009)

Olje på lerret
135x100
Signert nede t.h.: F. Christensen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1997, kat.nr. 5.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 15 000