Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Kystlandskap

Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000