Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Hjertsen, Sverre (1909-1968)
Negresse 1958

Olje på lerret
86x64
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen - 58.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000