Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Varm dag

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 162.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000