Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Vinter på Hadeland 1940

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R Th 40

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 82.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering