Sparre, Victor(1919-2008)
Samler 1984
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre - 84
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00