Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Sparre, Victor (1919-2008)
Samler 1984

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre - 84

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering