Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Nilsen, Ulf (1950-)
Fra serien Mellomsats/Motsats 1979/80

Pastell
99x70
Signert og datert nede t.h.: Ulf Nilsen -79

Påtegnet med tittel og signert på bakplaten.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering