Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåt ved havn 1887
Olje på lerret
18x23
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland 87.
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
18x23
Vurdering
NOK 25 000