Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilbåt ved havn 1887

Olje på lerret
18x23
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland 87.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000

Tilslag NOK 20 000