Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåt ved havn 1887

Olje på lerret
18x23
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland 87.

Vurdering
NOK 25 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000