Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Boll, Reinholdt (1825-1897)
Losskøyte ved fyrlykt

Olje på lerret
31x46
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering