Kavli, Arne(1878-1970)
Nykirkens tårn og hustak, Bergen 1906
Olje på lerret
21x37
Signert og datert nede t.v.: - A. Kavli - 06.
Proveniens: Gave fra kunstneren til Thora von der Lippe.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00