Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Løkke, Marie (1876-1948)
Kvinne i kystlandskap

Olje på plate
25x30
Signert nede t.v.: Marie Løkke

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000