Løkke, Marie(1876-1948)
Kvinne i kystlandskap
Olje på plate
25x30
Signert nede t.v.: Marie Løkke
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
25x30
Vurdering