Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Løkke, Marie(1876-1948)
Kvinne i kystlandskap

Olje på plate
25x30
Signert nede t.v.: Marie Løkke

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000