Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Elg i furuskog ved vann 1890

Olje på lerret
40x64
Signert og datert nede t.h.: 18 Morten - Muller - 90

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00