Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap med fiskere 1887

Olje på lerret
61x95
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1887-

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering