Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Müller, Morten (1828-1911)
Fra Nordmarka

Olje på lerret
29x48
Signert nede t.h.: Morten - Müller.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Nordmarka.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering