Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Høner, Frankrike

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1914.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00