Diriks, Edvard(1855-1930)
Høner, Frankrike
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1914.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
55x46
Vurdering
NOK 25 000–30 000