Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Sømme, Jacob(1862-1940)
Interiør

Olje på lerret
55x67
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Jacob Sömme Trydal 16

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000