Sømme, Jacob(1862-1940)
Interiør
Olje på lerret
55x67
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Jacob Sömme Trydal 16
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
55x67
Vurdering
NOK 50 000