Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Jacobsen, August(1868-1955)
Utsikt med fire kirker, Stavanger

Olje på lerret
70x80
Signert nede t.h.: Aug. Jacobsen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000

LITTERATUR: Stavanger. Byen i billedkunsten, Stavanger 1997, avbildet s. 117.