Jacobsen, August(1868-1955)
Utsikt med fire kirker, Stavanger
Olje på lerret
70x80
Signert nede t.h.: Aug. Jacobsen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering
LITTERATUR: Stavanger. Byen i billedkunsten, Stavanger 1997, avbildet s. 117.