Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med dampbåt
Olje på lerret
40x60
Signert nede t.h.: Normann
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
40x60
Signert nede t.h.: Normann
Vurdering