Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med dampbåt

Olje på lerret
40x60
Signert nede t.h.: Normann

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000