Sømme, Jacob(1862-1940)
Bondepike 1888
Olje på lerret
75x55
Signert og datert nede t.v.: Jacob Sømme 88.
Kunstnernes Hus, Oslo 1962, kat.nr. 33.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
75x55
Vurdering