Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Sømme, Jacob (1862-1940)
Bondepike 1888

Olje på lerret
75x55
Signert og datert nede t.v.: Jacob Sømme 88.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1962, kat.nr. 33.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering