Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Lunde, Jardar (1909-)
Vår i Nordland 1940

Olje på lerret
102x117
Signert og datert nede t.v.: Jardar Lunde -40.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 10 000 med forbehold