Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Telemark

Olje på lerret, oppklebet på plate
25x32
Usignert

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, og signert på baksiden av platen med blyant: "Thorvald Erichsen Fra Telemark". Påtegnet med penn på baksiden av platen: "Dette er en studie til Thv. Erichsens "Kviteseid" (i NG) malt sommeren 1900. Oslo 7/5 1963 Henning Gran."

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00