Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Jynge, Gert(1904-1994)
Stilleben med uer 1926

Olje på lerret
42x48
Signert og datert nede t.v.: G. Jynge - 26

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 15 500