Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Jynge, Gert (1904-1994)
Stilleben med uer 1926

Olje på lerret
42x48
Signert og datert nede t.v.: G. Jynge - 26

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 15 500