Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Holmsbu 1917

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv. E. 1917.

Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen Holmsbu 1917.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000