Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap med hus 1969

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: E.E. -69.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000