Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Enger, Erling (1899-1990)
Bjerkestammer 1974

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 74

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering