Enger, Erling(1899-1990)
Bjerkestammer 1974
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 74
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på plate
38x46
Vurdering