Møller, Niels Bjørnsen(1827-1887)
Kirkested i Vestlandsfjord
Olje på lerret
38x49
Signert nede t.v.: N.B. Møller
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
38x49
Vurdering