Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Møller, Niels Bjørnsen (1827-1887)
Kirkested i Vestlandsfjord

Olje på lerret
38x49
Signert nede t.v.: N.B. Møller

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000