Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med kirkested 1891

Olje på lerret
33x42
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1891.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering