Sørensen, Henrik(1882-1962)
Alfsonhaugen 1927
Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: HS 1927
Påtegnet med noe utydelig tittel, datert og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 9 000