Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Alfsonhaugen 1927

Olje på plate
24x33
Signert og datert nede t.v.: HS 1927

Påtegnet med noe utydelig tittel, datert og signert på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering