Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Tannæs, Marie (1854-1939)
Snevær

Olje på lerret
86x58
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Sneveir. Motivet skal være fra Stensparken.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 24 000 med forbehold