Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Vinter i Oslo 1951

Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: R Th 51

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på lapp på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet i Oslo 1985, kat.nr. 28.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000