Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Til seters 1885

Olje på lerret
106x157
Signert og datert nede t.h.: A. Rasmussen Df 1885-

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00