Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Til seters 1885

Olje på lerret
106x157
Signert og datert nede t.h.: A. Rasmussen Df 1885-

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000