Rasmussen, Anton(1842-1914)
Til seters 1885
Olje på lerret
106x157
Signert og datert nede t.h.: A. Rasmussen Df 1885-
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
106x157
Vurdering
NOK 200 000