Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Eriksen, Erik(1923-1976)
Gul komposisjon 1970

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Erik Eriksen 70

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 500