Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Hvitt interiør

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000