Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Hvitt interiør

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering