Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Hvitt interiør
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Vurdering