Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Sittende akt 1957

Olje på lerret
50x42
Signert og datert oppe t.h.: Arne Ekeland 57.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 36 000