Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Sittende akt 1957

Olje på lerret
50x42
Signert og datert oppe t.h.: Arne Ekeland 57.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000