Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Zorn, Anders (1860-1920)
Balanse 1919

Radering, lysmål
20x14
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1919

Asplund nr. 287.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000