Zorn, Anders(1860-1920)
Balanse 1919
Radering, lysmål
20x14
Signert med blyant nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1919
Asplund nr. 287.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Radering, lysmål
20x14
Asplund nr. 287.
Vurdering
NOK 10 000–12 000