Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Zorn, Anders (1860-1920)
Mine modeller 1916

Radering. lysmål
23x18
Signert med blyant nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1916. Asplund nr. 273, "Mina modeller".

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000