Zorn, Anders(1860-1920)
Mine modeller 1916
Radering. lysmål
23x18
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1916. Asplund nr. 273, "Mina modeller".
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000