Heiberg, Jean(1884-1976)
Landskap
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: J Heiberg
Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: J Heiberg
Vurdering