Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Heiberg, Jean (1884-1976)
Landskap

Olje på lerret
60x75
Signert nede t.h.: J Heiberg

Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen.

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering