Kielland, Kitty(1843-1914)
Landskap
Olje på lerret
63x103
Signert nede t.v.: Kitty L. Kielland.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
63x103
Vurdering
NOK 200 000
Kitty Kielland