Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Landskap

Olje på lerret
63x103
Signert nede t.v.: Kitty L. Kielland.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 140 000

Kitty Kielland