Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Store Sal

Lundeby, Alf (1870-1961)
Lysthus ved Lillehammer, senvinter 1916

Olje på lerret
81x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby L.hmr. 1916

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Vurdering