Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Raknerud, Gladys(1912-1997)
Lofotlandskap

Olje på lerret
40x50
Signert nede t.v.: Gladys Raknerud

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 2 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 200