Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Pettersen, Arvid Jarle (1943-)
Bymotiv 1998

Olje på plate
36x50, selve motivet 27x38
Signert og datert nede t.h: A JP - 98

Signert og datert på baksiden: Arvid Pettersen AJP -98

UTSTILT:

Kunstnerforbundet i Oslo.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering