Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Pettersen, Arvid Jarle(1943-)
Bymotiv 1998

Olje på plate
36x50, selve motivet 27x38
Signert og datert nede t.h: A JP - 98

Signert og datert på baksiden: Arvid Pettersen AJP -98

Kunstnerforbundet i Oslo.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00