Revold, Axel(1887-1962)
Sommernatt på fjellet
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A Revold
Påtegnet på baksiden: Nat på fjellet.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A Revold
Vurdering
NOK 10 000–12 000