Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Revold, Axel (1887-1962)
Sommernatt på fjellet

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: A Revold

Påtegnet på baksiden: Nat på fjellet.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000