Auksjon onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Mouly, Marcel(1918-2008)
Havneparti med fyrtårn 1985

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: M. Mouly 85

Signert og påtegnet på baksiden av lerretet: M. Mouly La Rochelle bleue Gentilly 1985. Fransk kunstner. En av malerne fra Pariserskolen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000