Mouly, Marcel(1918-2008)
Havneparti med fyrtårn 1985
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: M. Mouly 85
Signert og påtegnet på baksiden av lerretet: M. Mouly La Rochelle bleue Gentilly 1985. Fransk kunstner. En av malerne fra Pariserskolen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000